Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Kamil cierpi. Pomóżmy mu!

2012-02-02 00:06

5 lutego w GOK w Sędziejowicach odbędzie się akcja charytatywna, której głównym celem będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Kamila Haładyniaka.

Kamil uległ wypadkowi samochodowemu w konsekwencji ma złamany kręgosłup. Usunięty czwarty kręg szyjny, a wstawiony implant. Na wysokości usuniętego kręgu znajduje się dziura w rdzeniu.  Kamil potrzebuje ciągłej rehabilitacji i pomocy. Jest to bardzo kosztowne.  Nasza pomoc może zmniejszyć jego cierpienie oraz umożliwić zrobienie kroku ku normalnemu życiu

W trakcie akcji charytatywnej przeprowadzona zostanie licytacja i loteria fantowa z której cały dochód przekazany zostanie na rzecz rehabilitacji Kamila. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie naszej inicjatywy w każdej postaci. Mile widziane przedmioty na loterię fantową i licytację. Nie ważne czy to będzie coś oryginalnego, czy zwykły gadżet biurowy (długopis, kalendarz, kubek, itp). Liczą się chęci! W trakcie akcji postaramy się wszystko zamienić na pieniądze, które są w tej chwili dla tego chłopaka po prostu niezbędne.

Każdy darczyńca, w ramach wdzięczności, zostanie umieszczone na prezentacji multimedialnej, która wyświetlana będzie w trakcie akcji.

W przypadku chęci wsparcia naszej akcji, lub jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy: gmina.sedziejowice@onet.eu lub telefoniczny 663 223 238.

 

STRONA NA FACEBOOKU

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode