Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Prezes PSL w Łasku

2014-04-02 20:41

W czwartek 27 marca br. Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński odwiedził z roboczą wizytą Województwo Łódzkie. Jego pierwszym miejscem na trasie wizyty było Starostwo Powiatowe w Łasku.

W Łasku Minister Janusz Piechociński spotkał się z przedsiębiorcami i samorządowcami. W swoim wystąpieniu opowiadał m.in. o kondycji polskiej gospodarki, z zaznaczeniem jak duży wpływ ma na nią wszystko to, co dzieje się aktualnie na Ukrainie.

- Ponadto, zaapelował do miejscowych przedsiębiorców o wspólne działania na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Premier Piechociński zaakcentował ogromne znaczenie wzajemnej współpracy między sektorem publicznym i prywatnym na rzecz poprawy działalności polskiej przedsiębiorczości - mówi gospodarz spotkania, Starosta Łaski, Cezary Gabryjączyk.

Po wystąpieniu Wicepremier dokonał pamiątkowego wpisu do Kroniki Powiatu Łaskiego oraz wręczył wyróżnienia przedsiębiorcom działającym na terenie Powiatu Łaskiego z okazji 25-lecia polskiej transformacji, wolnego rynku i swobodnej działalności gospodarczej.

W spotkaniu udział wzięli również m.in.: Poseł na Sejm RP, Prezes ZW PSL w Łodzi Mieczysław M. Łuczak, Wicewojewoda Łódzki Paweł Bejda oraz dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS Elżbieta Nawrocka.

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode