Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

PSL ustaliło kolejność i kończy zbierać podpisy

2014-10-03 21:03

Na środowym posiedzeniu Zarządu Powiatowego PSL w Łasku ustalono kolejność kandydatów na listach w wyborach do Rady Powiatu Łaskiego. Kończy się również zbieranie podpisów poparcia.

Zarząd upoważniony przez Powiatową Konwencję Wyborczą podjął decyzję dotycząca kolejności kandydatów na listach do Rady Powiatu Łaskiego. Pełne listy Ludowcy zaprezentują po oficjalnej rejestracji w Powiatowej Komisji Wyborczej.

- W okręgu nr 1, obejmujący gminę Łask, liderem listy będzie Starosta Łaski, Cezary Gabryjączyk. W okręgu nr 2, obejmującym swoim zasięgiem pozostałe gminy powiatu łaskiego „jedynkę” otrzymała radna powiatowa Barbara Karasińska – mówi Teresa Wesołowska, która znalazła się również na liście kandydatów, ale nie ukrywa, że jej priorytetem są wybory na Burmistrza Łasku.

- Kończymy również zbieranie podpisów. Mamy już wymagane minimum, ale chcemy aby kandydaci mieli jeszcze okazję podbić stawkę w trakcie nadchodzącego weekendu. Zbieranie podpisów to dobra okazja do pierwszych spotkań i rozmów z wyborcami – tłumaczy Cezary Gabryjączyk.

Po rejestracji list do Rady Powiatu Łaskiego, Rady Miejskiej w Łasku i rad gmin Ludowcy będą chcieli oficjalnie zaprezentować swoich kandydatów.

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode