Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Spotkanie noworoczne PSL

2013-01-29 21:49

6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się coroczne spotkanie noworoczne organizowane przez GOK wspólnie z Zarządem Gminnym PSL.

Spotkanie tradycyjnie otworzył krótkim wystąpieniem Marek Krawczyk – Prezes Zarządu Gminnego PSL w Sędziejowicach. W kilku słowach przywitał wszystkich zgromadzonych gości oraz podkreślił cykliczność organizowanego już od kilku lata, właśnie w Święto Trzech Króli, spotkania noworocznego.

Oprócz mieszkańców gminy na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli również licznie zaproszeni goście w gronie których znaleźli się: Starosta Łaski Cezary Gabryjączyk, Wicestarosta, Wojciech Sikora, Wójt Gminy Sędziejowice, Jerzy Kotarski, Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Tomasz Fraszka, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Marian Przybylski, radni powiatowi, gminni, sołtysi   i wielu, wielu innych.

Chwilę po oficjalnym otwarciu spotkania rozpoczęła się część artystyczny. Była świąteczna szopka w wystawiona przez dzieci oraz koncert kolęd w wykonaniu grup prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury.

Po zakończeniu części artystycznej, modlitwe okolicznościową odmówił proboszcz parafii Marzenin – ksiądz Jerzy Dominowski. Później były jeszcze wspólne życzenia, opłatek i na zakończenie poczęstunek przygotowany przez organizatorów.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna na blogu "Sędziejowice Info"

 

 

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode