Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Spotkanie opłatkowo-noworoczne w Sędziejowicach

2014-01-19 13:49

10 stycznia 2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się tradycyjny, noworoczny wieczór kolęd organizowany przez Zarząd Gminny Polskiego Stronnictwa Ludowego w Sędziejowicach.

W magiczny, świąteczny nastrój wszystkich przybyłych wprowadziła inscenizacja jasełkowa, okraszona występami zespołów i solistów sędziejowickiego Gminnego Ośrodka Kultury.

Po zakończeniu części artystycznej głos zabrał Prezes ZG PSL w Sędziejowicach Marek Krawczyk, który w kilku słowach podsumował działalność Zarządu Gminnego w 2013 roku oraz poinformował o listach z życzeniami przesłanymi m.in. przez Wicepremiera i Ministra Gospodarki Prezesa PSL Janusza Piechocińskiego, Posła na Sejm RP i Prezesa ZW PSL w Łodzi Mieczysława M. Łuczak oraz Członka Zarządu Wojewódzkiego Łódzkiego i Sekretarza NKW PSL Dariusza Klimczaka.

Modlitwę okolicznościową odmówił proboszcz parafii Marzenin – ksiądz Jerzy Dominowski. Następnie były wspólne życzenia oraz opłatek i na zakończenie, poczęstunek przygotowany przez organizatorów.

Oprócz członków i sympatyków PSL oraz mieszkańców gminy, na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli również licznie zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in.: Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi Elżbieta Nawrocka, Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych Tomasz Fraszka, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łasku Marian Przybylski, Wójt Gminy Sędziejowice Jerzy Kotarski, radni powiatowi, gminni oraz sołtysi.

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode