Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Teresa Wesołowska kandydatem na Burmistrza Łasku

2013-10-08 20:56

Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Łasku na posiedzeniu w dniu 3 października 2013 r. podjął uchwałę o wyznaczeniu kandydata na Burmistrza Łaska w nadchodzących wyborach samorządowych. Naszym kandydatem w tych wyborach będzie Koleżanka Teresa Wesołowska.

Terese Wesołowska, nieprzerwanie od 2006 roku pełni funkcję Radnej Powiatu Łaskiego. W wyborach w 2006 uzyskała mandat radnej, mimo, że startowała z dość odległej, szesnastej pozycji na liście. Jako przewodnicząca Komisji Transportu, Rolnictwa i Leśnictwa wykazała się rzetelną i sumienną pracą, co zaowocowało ponownym wyborem do Rady Powiatu. W wyborach w 2010 roku uzyskała 348 głosów i z woli wyborców ponownie objęła mandat radnej. W trwającej kadencji przewodniczy Komisji Edukacji, Kultury, Promocji i Sportu.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej związana jest z oświatą. Obecnie pracuje jako nauczycielka w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Wiewiórczynie. Wcześniej, z powodzeniem pracowała jako dyrektorka szkoły w Wiewiórczynie oraz w Łopatkach.

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode