Forum Młodych Ludowców - Ziemia Łaska

Zagrali dla Kamila!

2012-02-08 19:39

Jeszcze niedawno uczył się w liceum, grał w piłkę, śmiał się i snuł plany na przyszłość. Dziś jest przykuty do wózka inwalidzkiego i marzy tylko o jednym: osiągnąć choć minimalną sprawność. Kamil Haładyniak z Sędziejowic, po ciężkim  urazie kręgosłupa w wyniku wypadku samochodowego  wciąż potrzebuje pomocy…

W niedzielę,  5 lutego z inicjatywy ludzi dobrej w woli w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach zorganizowano koncert charytatywny na rzecz Kamila. W programie znalazły się występy artystów GOK, Strażackiej Orkiestry Dętej „Druh”, członków zduńskowolskiej formacji tanecznej Human Dance oraz koncert grupy NWO & Kaktus Studio. W trakcie imprezy prowadzona była loteria fantowa oraz licytacja, z których wszystkie pieniążki przekazane zostały dla  Kamila. W trakcie licytacji największym zainteresowaniem cieszyły się: Ilustrowany Atlas Polski, album wydany  z okazji 100-lecia Widzewa Łódź oraz bony do salonu kosmetycznego. Świetnie sprzedawały się również losy na loterię.

Mimo rekordowych mrozów sporo osób zdecydowało się odwiedzić tego dnia sędziejowicki GOK, a większość przygotowanych fantów oraz przedmiotów na licytację udało się zamienić na tak potrzebne Kamilowi  pieniążki. Łącznie udało się zebrać nieco ponad 4 tys. zł. Wszystkim zaanagażowanym w akcję „Pomóżmy Kamilowi” serdecznie dziękujemy!

 

Galeria zdjęć z akcji do obejrzenia na szym facebookowym profilu

© 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone.

Załóż własną stronę internetową za darmoWebnode